AKTUALITY A NOVINKY

Stále se něco děje

ZÁVOD MAHLE BEHR V MOŠNOVĚ SE PYŠNÍ ZMODERNIZOVANOU JÍDELNOU

8. března 2021, po téměř čtyřech měsících provizorních stravovacích podmínek v náhradních prostorách, se zaměstnancům výrobního závodu Mahle Behr v ostravské průmyslové zóně Mošnov otevřely brány nově zrekonstruované závodní jídelny. Dominantou nového interiéru jídelny je samoobslužná stěna chladicích a neutrálních vitrín pro doplňkový prodej a samozřejmě také nový koncept výdejní linky s bezespárovou pojezdovou dráhou z umělého kamene Polyston.

Zásadní změnou prošlo také technologické vybavení výdejny, kde se personál může nově spolehnout na multifunkční pánev iVario a konvektomat iCombi, obojí z produkce Rational, varnou linku Angelo Po či udržovací transportní systém Scanbox a také kompletně novou mycí sestavu Wexiodisk.

Dodávka Gastro Mach splňuje nejvyšší nároky společnosti Compass Group, která je v mošnovském Mahle Behr poskytovatelem stravovacích služeb.

Mahle Behr v Mošnově je součástí světového koncernu MAHLE, který dodává především komponenty pro automobilový průmysl, a to nejen jako výrobce, ale je i významným vývojářem nových technologií, a to zejména v oblastech motorových systému a tepelných zařízení. Věděli jste, že každý druhý automobil na světě jezdí s komponenty od Mahle?

Mohlo by vás zajímat

Naše unikátní metoda ZIPKA

Přesvědčte se, jak to děláme.

Zákazníci nám důvěřují

Podívejte se, co o nás říkají

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

Přihlášení k odběru novinek

Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.