AKTUALITY A NOVINKY

Stále se něco děje

ZÁVOD MAHLE BEHR V MOŠNOVĚ SE PYŠNÍ ZMODERNIZOVANOU JÍDELNOU

8. března 2021, po téměř čtyřech měsících provizorních stravovacích podmínek v náhradních prostorách, se zaměstnancům výrobního závodu Mahle Behr v ostravské průmyslové zóně Mošnov otevřely brány nově zrekonstruované závodní jídelny. Dominantou nového interiéru jídelny je samoobslužná stěna chladicích a neutrálních vitrín pro doplňkový prodej a samozřejmě také nový koncept výdejní linky s bezespárovou pojezdovou dráhou z umělého kamene Polyston.

Zásadní změnou prošlo také technologické vybavení výdejny, kde se personál může nově spolehnout na multifunkční pánev iVario a konvektomat iCombi, obojí z produkce Rational, varnou linku Angelo Po či udržovací transportní systém Scanbox a také kompletně novou mycí sestavu Wexiodisk.

Dodávka Gastro Mach splňuje nejvyšší nároky společnosti Compass Group, která je v mošnovském Mahle Behr poskytovatelem stravovacích služeb.

Mahle Behr v Mošnově je součástí světového koncernu MAHLE, který dodává především komponenty pro automobilový průmysl, a to nejen jako výrobce, ale je i významným vývojářem nových technologií, a to zejména v oblastech motorových systému a tepelných zařízení. Věděli jste, že každý druhý automobil na světě jezdí s komponenty od Mahle?

Mohlo by vás zajímat

MULTIWASHER: poprvé v Česku

Gastro Mach spojilo síly s partnerskou firmou IRS Tech Services a pro obchodní řetězec Albert jsme společně realizovali dodávku a instalaci vůbec první velkokapacitní myčky nádobí MULTIWASHER v Česku. Vedení

Pokračovat ve čtení >
multiwasher

PŘÍPRAVA NA BUDOUCNOST UŽ DNES

6 DŮVODŮ, PROČ BYSTE SI MĚLI ZKONTROLOVAT PROCES PRŮMYSLOVÉHO MYTÍ Navzdory pandemii organizace po celém světě přezkoumávají procesy průmyslového mytí. Proč?Během pandemie překvapila svět gastronomických služeb zpráva. S cílem snížit

Pokračovat ve čtení >

Naše unikátní metoda ZIPKA

Přesvědčte se, jak to děláme.

Zákazníci nám důvěřují

Podívejte se, co o nás říkají

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

Přihlášení k odběru novinek

Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.