Fast-foodový řetězec Al-Baik vyvíjí restauraci budoucnosti … další z řady reakcí na korona-krizi v gastronomii.

Al-Baik, významný řetězec restaurací rychlého občerstvení v arabském světě, dokončil vývoj svého nového konceptu The Future restaurant, který je založen na principu obsluhy přímo do vašeho auta. Je to první podobný výdejní systém svého druhu na světě, skládá se z osmi nájezdových drah pro automobily s možností obsluhy až šestnácti automobilů současně.

Součástí projektu je služba takzvané „vzdálené objednávky“ využívající moderní technologie prostřednictvím aplikace ALBAIK, což zajistí okamžitý výdej objednaných jídel po příjezdu.

V projektu The Future restaurant je myšleno i na kurýrní společnosti zajišťující rozvážku jídel, které mají vyhrazené jízdní pruhy pro přednostní vyzvedávku.

Princip restaurace je postaven na objednávkovém systému pomocí tabletu nebo chytrého telefonu přes staženou aplikaci. Objednávky z vašeho zařízení okamžitě putují k personálu a odpadá tak nám dobře známé hlasové objednávání přes mikrofon při vjezdu k terminálu.

Také obvyklý výdej z okýnka restaurace do okýnka vašeho auta je v tomto konceptu zrušen a nahrazen civilizovanějším způsobem s donáškou přímo ke dveřím automobilu s cílem dosáhnout nejvyšší úrovně kvality a bezpečnosti.

Projekt The Future restaurant je přímou reakcí na opatření vlád většiny zemí ve snaze čelit koronaviru a zabránit jeho šíření uzavřením restaurací. Pomocí pokročilých technologií pro poskytování služeb zákazníků dnes dokáže Al-Baik v rekordním čase a bezkontaktně obsloužit stovky zákazníků, kteří nemusejí opustit svůj automobil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.