TECHNOLOGIE, KTERÁ PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST SUROVIN A POKRMŮ

Překročte hranici konzervace a použijte vakuovou technologii k proměně jakéhokoli potravinového produktu. Smart programs jsou přednastavené automatické postupy, navržené k zjednodušení procesů.

MODELOVÁ ŘADA CUISSON

Řada CUISSON – vertikální komora, je v současnosti nejkomplexnější řada zařízení na zpracování potravin typu „all in one“ na trhu vakuového balení. Díky specifickým programům, dvojité vertikální a horizontální vakuové komoře dokáže dokonale zabalit jakýkoli tekutý, pevný či křehký produkt.

VLASTNOSTI A FUNKCE

INOVATIVNÍ DVOUKOMORA

Stroje s vakuovou komorou Cuisson jsou vybaveny přídavnou vertikální komorou pro snadné balení tekutých produktů. Vakuový sáček lze snadno umístit svisle, aniž byste se museli obávat, že se tekutina ze sáčku vylije.

AUTOMATICKÁ DATUMOVKA

Kromě vertikální komory je Cuisson vybaven automatickým datumovým razítkem pro otištění data výroby/exspirace přímo na vakuový sáček bez jakékoli externí tiskárny, štítků nebo inkoustu. Systém se instaluje přímo na horní lištu a nepotřebuje žádné zařízení na úpravu data, zvládne to snadno každý operátor.

EXKLUZIVNÍ PROGRAMY

Orved vytvořil ve spolupráci se špičkovými šéfkuchaři 20 exkluzivních programů (Chef programs) a také 7 zavařovacích programů, aby zajistil dokonalé vakuum jakéhokoli jídla, a to i tekutých produktů bez jakéhokoli dozoru. Perfektní vakuum je synonymem pro dlouhou trvanlivost a zachování chutí a vlastností produktu

ČIŠTĚNÍ VAKUOVÉ KOMORY

Díky technologií hydroformování má vakuová komora zaoblené rohy, což umožňuje její důkladné, rychlé a bezpečné čištění.

MODELOVÁ ŘADA BRIGHT

Řada BRIGHT – špičkové a spolehlivé stroje na zpracování potravin jsou ideální volbou pro všechny typů provozů od restaurací až po potravinářský průmysl. Exkluzivní stroje na zpracování potravin s vakuovou komorou „power-steel“, určené pro to nejnáročnější použití, jsou vybaveny dvojitým těsněním a systémem pro vakuování inertním plynem (MAP), který je k produktům šetrnější.

VLASTNOSTI A FUNKCE

INTELIGENTNÍ TĚSNÍCÍ LIŠTA

Těsnící lišta nové koncepce s vysokotlakým těsnícím systémem zabraňuje jakémukoli přehřátí a chrání součástky. Zaručuje dokonalé utěsnění bez ohledu na počet provedených cyklů a tloušťku vakuového sáčku. Umožňuje také těsnění kovových sáčků.

ODNÍMATELNÁ HORNI LIŠTA

Díky rychlospojkám je lišta snadno odnímatelná, k jejímu upevnění nejsou použity šrouby ani lepidlo. To usnadňuje čištění víka a údržbu silikonového proužku.

EXKLUZIVNÍ PROGRAMY

Společně s dalšími přednastavenými programy (Chef programs) a programy „degas – odvzdušnění“ můžete vakuovat i nejsložitější potraviny, jako jsou čerstvé těstoviny, vláknité maso, omáčky, šťávy a marinády.

Kontaktujte nás

Zajímají vás produkty Orved nebo obecné informace o vakuovém vaření a balení? Jsme Vám vždy k dispozici, neváhejte nás kontaktovat.

  Osobní údaje budou zpracovány v souladu
  se zásadami zpracování osobních údajů.

  Formulář je chráněn pomocí služby reCAPTCHA od Google:
  Ochrana osobních údajů,
  Podmínky použití

  Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

  Přihlášení k odběru novinek

  Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.