SHOWROOM

POJĎTE S NÁMI VAŘIT ...

V roce 2017 jsme v Jeseníku otevřeli moderní gastro showroom sloužící nejen jako zázemí pro předváděcí kuchařské akce námi nabízených technologií, ale také jako kulinářskou laboratoř pro vývoj a testování produktů našich zákazníků a školící středisko pro kuchaře.

...A SAMI SI VYZKOUŠEJTE

Špičkově vybavené gastro studio je průběžně obměňováno nejnovějšími technologiemi a k otestování takzvaně „na vlastní oči“ zde najdete vše, co moderní profesionální kuchyně potřebuje.

KURZY A WORKSHOPY

ITALSKÁ PIZZA

PIZZA - vše, co potřebujete vědět

Odborné rady a testování nejen pro samotnou přípravu pizzy, ale také řešení a poradenství ohledně výběru technologie a příslušenství vhodného pro váš konkrétní koncept.
Více detailů

OBALOVÁNÍ, SMAŽENÍ, UDRŽOVÁNÍ

OTEVŘENÁ nebo TLAKOVÁ fritéza

Někdy to prostě musí být smažené kuře. V našem kurzu se naučíte, jak si připravit vlastní. Naučíme vás, jak získat lahodně křupavý obal zvenčí a šťavnaté maso uvnitř.
Více detailů

TENDERIZACE, MARINOVÁNÍ, INFUZE

SUPERSCHOPNOSTI DO VAŠÍ KUCHYNĚ

Zjednodušení manuálních procesů, které obvykle vyžadují hodně času nebo dohled personálu. Věnujte se tomu, co máte rádi: o zbytek se postaráme my.
Více detailů

PIZZA AKADEMIE

PIZZA OD A DO Z

Pokud je vaším vysněným jídlem dokonale upečená pizza, pak je tato akademie pro vás. Náš pizzaiolo vás zasvětí do všeho, co se týká pizzy, nejen jak ji upéct. ale také do metod přípravy. Úžasná příležitost naučit se nové dovednosti.
Více detailů

Výrobci

Kontaktujte nás

  Osobní údaje budou zpracovány v souladu
  se zásadami zpracování osobních údajů.

  Formulář je chráněn pomocí služby reCAPTCHA od Google:
  Ochrana osobních údajů,
  Podmínky použití

  Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

  Přihlášení k odběru novinek

  Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.