Řekli o nás

Neobchodují firmy s firmami, ale lidé s lidmi

Zákazníci nám důvěřují

Co si o nás myslí ti, kdo nás dobře znají

p. Slanina

Před pár lety jsem objevil tento nečekaný poklad z Moravy a od té doby miluji všechny ty základní nákresy od Honzy Macha, protože kam se na to hrabe to, co bude následovat – takové ty 2D a 3D modely. Je to krásný specifický druh umění. Nejen kvůli tomu se obracím na Gastro Mach.

ONDŘEJ SLANINA

Executive Chef, Chateau St. Havel a moderátor televizního pořadu Kluci v akci

kuchař

Pokud se mám spolehnout na kvalitního dodavatele technologií a to se servisem od A do Z pak již několik let spoléhám na firmu Gastro Mach. Libor Halas je člověk, s kterým můžete spolupracovat od Jeseníků po Šumavu -))

MAREK SVOBODA

Executive Chef, vedoucí Gastrostudia, Bidfood Czech Republic

kuchař

Spolupráce s borci z Gastro Mach je snová. Člověk by řekl, že kluci z vesnice nezmáknou co bouráci z hlavního města, ale opak je pravdou. Dnes už nejde jen o spolupráci v gastro businessu, ale o přátelství rozvíjené prostřednictvím profesionálně  odvedené práce. Prostě je na ně spoleh! Co víc můžete chtít?

TOMÁŠ POPP

manažer Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR

Kalivoda

„Spolupráci s GASTRO MACH vidím jako velice pozitivní. Vnímám je jako firmu, která má správné lidi na svých místech. Na čem se dohodneme, to zkrátka platí. Dostupné náhradní díly, dodržování reakčních časů a díky jejich HelpDesk(u) pro zadávání a správu servisních požadavku jsou schopni odstraňovat závady na jeden výjezd, což je super! O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i to, že jsem prozatím nemusel řešit jedinou stížnost, nebo reklamaci na poskytované služby. Jen tak dál!“ 

ERIK KALIVODA

Facility manager Amrest / KFC a Burger King

„Stále je pro mě trochu nepochopitelné, jak někdo z lesa na severu Moravy dokáže smysluplně zajišťovat dodávky a servis po celé republice. Občas to mezi námi zaskřípe, někdy si vjedeme do vlasů, ale nakonec se vždycky ráda obracím na Gastro Mach, protože vím, že dostanu profesionální přístup, ochotu a snahu řešit vše rychle a pečlivě. Ze své pozice a po mnohaletých zkušenostech mohu spolupráci s touto firmou doporučit.“

IVANA PAPÍKOVÁ

Vedoucí centrálního nákupu / Compass Group – Delirest services, Primirest;

kuchař

S Gastro Mach jsem poprvé přišel do kontaktu jako šéfkuchař restaurace Lobster na Šantovce v Olomouci a už tehdy jsem se přesvědčil, že dokáží postavit kuchyni na míru přesně podle potřeb konkrétního provozního záměru. I v novém působišti se na Gastro Mach rád obracím a mohu doporučit.

JAROSLAV KLÁR

šéfkuchař restaurace Penzion U Hradu

Naše unikátní metoda ZIPKA

Přesvědčte se, jak to děláme.

Zákazníci nám důvěřují

Podívejte se, co o nás říkají

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni? Poradíme!    Přihlášení k odběru novinek

    Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.