Pizza akademie - mistrovské kurzy italské pizzy

Vítejte v Pizza Akademii, kde vášeň pro italskou pizzu se stává vaším mistrovským dovednostem! Naše intenzivní kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí proniknout do tajů pravé italské pizzy – od začátečníků po pokročilé kuchaře. Připravte se na to, že z našich lekcí odcházíte nejen s novými dovednostmi, ale i s nezapomenutelnými zážitky.

V naší Pizza Akademii se zaměřujeme hlavně na praktickou část přípravy. Nejenže se dozvíte vše o tajemství dokonalého těsta, ale také si vyzkoušíte celý proces výroby pizzy – od hnětení až po pečení. Naučíme vás, jak správně připravit těsto, jak hnětat v hnětacím stroji a vzdušně lisovat či házet. Navíc se dozvíte, jak vybrat ty nejlepší ingredience pro dokonalou chuť vaší pizzy.

Každá pizza je uměleckým dílem a my vám ukážeme, jak ji ozdobit jako pravý italský pizzaiolo. Naučíte se vybírat ingredience, které vaší pizze dodají autentickou chuť a vzhled. Naším cílem je, aby každá pizza, kterou vytvoříte, byla nejen chutná, ale také vizuálně lákavá.

Naše Pizza Akademie vám poskytne nejen dovednosti a znalosti, ale i nezapomenutelný zážitek. Po dokončení kurzu budete schopni vytvořit dokonalou italskou pizzu, která potěší nejen vás, ale hlavně vaše zákazníky nebo přátele. Připojte se k nám a užijte si radost z pečení pravé italské pizzy!

Kontaktujte nás

  Osobní údaje budou zpracovány v souladu
  se zásadami zpracování osobních údajů.

  Formulář je chráněn pomocí služby reCAPTCHA od Google:
  Ochrana osobních údajů,
  Podmínky použití

  Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

  Přihlášení k odběru novinek

  Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.