AKTUALITY

Stále se něco děje

ZÁVOD MAHLE BEHR V MOŠNOVĚ SE PYŠNÍ ZMODERNIZOVANOU JÍDELNOU

8. března 2021, po téměř čtyřech měsících provizorních stravovacích podmínek v náhradních prostorách, se zaměstnancům výrobního závodu Mahle Behr v ostravské průmyslové zóně Mošnov otevřely brány nově zrekonstruované závodní jídelny. Dominantou nového interiéru jídelny je samoobslužná stěna chladicích a neutrálních vitrín pro doplňkový prodej a samozřejmě také nový koncept výdejní linky s bezespárovou pojezdovou dráhou z umělého kamene Polyston.

Zásadní změnou prošlo také technologické vybavení výdejny, kde se personál může nově spolehnout na multifunkční pánev iVario a konvektomat iCombi, obojí z produkce Rational, varnou linku Angelo Po či udržovací transportní systém Scanbox a také kompletně novou mycí sestavu Wexiodisk.

Dodávka Gastro Mach splňuje nejvyšší nároky společnosti Compass Group, která je v mošnovském Mahle Behr poskytovatelem stravovacích služeb.

Mahle Behr v Mošnově je součástí světového koncernu MAHLE, který dodává především komponenty pro automobilový průmysl, a to nejen jako výrobce, ale je i významným vývojářem nových technologií, a to zejména v oblastech motorových systému a tepelných zařízení. Věděli jste, že každý druhý automobil na světě jezdí s komponenty od Mahle?

NOVÝ HOTEL A RESTAURACE V CENTRU BRNA - náměstí 28. října

Doba je divná a investorům rozhodně nepřeje. Přesto se najdou zdravé výjimky, které i v těžkých časech dokáží dokončit rozjeté projekty a vědí, že klinická gastro-smrt, kterou nyní zažívá náš obor, jednoho dne skončí a vše se vrátí do starých kolejí.

Brněnská finanční skupina E-Finance dokončila rekonstrukci a přestavbu jedné z nejznámějších historických budov v centru Brna, na náměstí 28. října. Místní znají tuto budovu především jako dlouholeté sídlo zdravotní záchranné služby. A teď je z ní krásný nový hotel s českou restaurací a barem, minipivovarem, nechybí wellness, podzemní garáže s kapacitou 50 automobilů a kuchyně pro vakuové vaření trvanlivých jídel. 

Dodané technologie Gastro Mach: Rational, Wexiödisk, Emainox, Berner, Orved, Scanbox, Primeat, Angelo Po, Robot Coupe. 

V PRODEJNÁCH ALBERT VYŘEŠILI PROBLEMATIKU HACCP... jednou provždy!

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (tzv. HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin. Na českém trhu se nyní objevil zcela nový revoluční online systém IRS Synstores, který jednou provždy vyřeší provozům systém automatického monitoringu a evidenci teplot. 

Po testovacím provozu jsou v těchto týdnech první systémy instalovány v prodejnách řetězce Albert. Využitelnost je ale mnohem širší, nejen v různých oborech potravinářství a gastronomie, ale například i ve farmacii nebo specializovaných laboratorních výzkumech.

Vojenský klub Vyškov má zbrusu novou kuchyni

Říjen 2020

V areálu Vojenského klubu Vyškov proběhla rozsáhla rekonstrukce kuchyně a jídelny s kompletní dodávkou nových technologií. Byli jsme u toho.
 

Školní jídelna Krnov- Žižkova prošla rozsáhlou modernizací

Září 2020

Jídelna krnovské ZŠ Žižkova prošla stavební rekonstrukcí a součástí dokončeného projektu je i nová dispozice a obměna technologického vybavení kuchyně a výdeje.

 

Výrobci

zipka
Kuchař

Kontaktujte nás

Osobní údaje budou zpracovány v souladu
se zásadami zpracování osobních údajů.

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

Přihlášení k odběru novinek

Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.