ANGELO PO - OMEGA

Vyberte to nejlepší

Oboustranné srdce moderní kuchyně

CENTRÁLNÍ

Omega je srdcem kuchyně. Je to varná kuchyňská linka navržená pro centrální umístění se zajištění maximální pracovní účinnosti na obou stranách ostrova.

UNIVERZÁLNÍ

Díky ovládacím prvkům umístěným na obou stranách, průchozím troubám a neutrálním skříňkám je řada Omega univerzální a schopná podporovat práci různých týmů kuchařů (předkrmy a hlavní jídla, dezerty a přílohy).

DESIGNOVÁ

Nabídka spotřebičů je kompletní a plně modulární, umožňující přizpůsobenou konfiguraci kuchyňského bloku. Použití roštových policových nástaveb vzniká snadno přístupný úložný prostor nad pracovní zónou pro hrnce, pánve a další kuchařské nádobí, nebo plocha pro rychlý servis.

ÚČINNÁ

Omega je sestava vyvinutá k dokonalosti se zřetelem na optimální pracovní postupy a snadnou organizaci práce v dobře fungujícím kuchařském týmu.

ÚSPORNÁ

Vysoká účinnost je zaručena centrální pozicí a oboustranným pracovním prostorem Vysoký výkon v kombinaci se snížením spotřeby a rychlým efektivním systémem práce dělá z Omegy účinný nástroj ke snížení provozních nákladů.

Kontaktujte nás

Zajímá Vás více informací o varných technologiích Angelo Po? Nebo si dokonce chcete vyzkoušet živé vaření na těchto zařízeních v našem Showroomu? Nic není nemožné. Kontaktujte nás a my se o zbytek postaráme – obratem se s Vámi spojí některý z našich kolegů.

  Osobní údaje budou zpracovány v souladu
  se zásadami zpracování osobních údajů.

  Formulář je chráněn pomocí služby reCAPTCHA od Google:
  Ochrana osobních údajů,
  Podmínky použití

  Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

  Přihlášení k odběru novinek

  Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.