ANGELO PO

Sto let kvality, elegance a italského designu

Od roku 1922 buduje sílu své značky italský výrobce Angelo Po, jeden z lídru na trhu v oblasti kompletních systému pro cateringový průmysl. Varné linky Angelo Po nejenže následují nejnovější trendy a pomáhají kuchařům dosahovat vynikajících výkonů, ale kladou důraz také na design a estetiku provedení, což má velký význam ve stále populárnějších otevřených kuchyních. 

Gastro Mach spolupracuje s tímto italským výrobcem od roku 2010 a za tu dobu jsme z prvků Angelo Po postavili mnoho kuchyní. Mezi jinými například Lobster Family restaurant v Olomouci, Angusfarm v Soběsukách, nemocnici v České Lípě a řadu dalších.

Ze široké produkce Angelo Po doporučujeme

Produkty

ICON 9000

řada ICON 9000

ICON 9000 je jedinečný modulární systém vaření, který díky svému neuvěřitelně modulárnímu složení optimálně využívá prostor: stejně jako konvenční moduly side-by-side obsahuje multifunkční prvky nad a pod pracovní plochou, díky čemuž je vaše kuchyně méně stísněná a produktivnější. Pevnost a kvalitu jednotlivých prvků lze ještě zvýšit použitím modulů ICON 9000 Plus s tloušťkou plechů 3mm.
Více detailů

GAMMA

řada GAMMA

GAMMA je 70 cm hluboká kompaktní kuchyňská linka nabízející vynikající výkon a extrémní modularitu, která je k dispozici ve více než 140 modelech. Kuchyňské vybavení Angelo Po je jediným typem dostupným na trhu, který získal certifikaci hygienického designu CSQA; díky svým konstrukčním vlastnostem je doba čištění a použití chemie sníženy o 20%. Maximální pevnosti je dosaženo výběrem nejkvalitnější nerezové oceli a použitím komponent, které jsou v průměru o 20% silnější než jiné modely na trhu.
Více detailů

OMEGA

řada OMEGA

Omega je varná řada o hloubce 110 cm, která je navržena tak, aby byla umístěna uprostřed kuchyně, což zaručuje maximální efektivitu práce ze všech stran. Výkon řady je zajištěn jejím centrálním umístěním; Omega maximalizuje prostor, kombinuje vysoký výkon se snížením spotřeby, snižuje náklady a je držitelem certifikace hygienického designu CSQA, která zaručuje snadné čištění. Omega je všestranná řada, která svými oboustrannými ovládacími prvky, průchozími troubami a přihrádkami, centrálními povrchy a kouřovody podporuje práci mnoha kuchařských týmů.
Více detailů

MONOLITHE

MONOLITHE: varný ostrov pod jednou deskou

Jednolitý varný blok je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají maximální odolnost, hygienu a krásu pro kuchyně v otevřeném stylu.
Více detailů

Výrobci

Kontaktujte nás

  Osobní údaje budou zpracovány v souladu
  se zásadami zpracování osobních údajů.

  Formulář je chráněn pomocí služby reCAPTCHA od Google:
  Ochrana osobních údajů,
  Podmínky použití

  Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

  Přihlášení k odběru novinek

  Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.