Servis a údržba

Nechceme dělat vše, ale děláme vždy maximum

Obraťte se na tým profesionálů

Jsme zde, abychom Vám pomohli

pohotovost 365/24/7

Rychlé řešení v případě havárie

Preventivní péče

autorizovaný servis

náhradní díly skladem

technická podpora zákazníků

více než 15 techniků

servisní smlouvy

Ceník ke stažení

Zda-li je servis levný nebo drahý není definováno výší hodinové sazby a sazbou za dojezd technika.

Cena náhradních dílů, počet oprav na první dojezd, preventivní péče, možnost zapůjčení náhradní technologie a celková kompetence to jsou atributy ceněné našimi zákazníky, kterým při dlouhodobé spolupráci přinášíme výrazné úspory nákladů. 

Staráme se a důvěřují nám

Tradiční hráč na poli veřejného stravování s více než 30letou zkušeností, který provozuje téměř 500 restaurací Delirest a Primirest a ve svém oboru je lídrem českého a slovenského trhu.

Od roku 2017 je GASTRO MACH výhradním dodavatelem servisních služeb na gastro technologiích pro všechny restaurace v ČR. Zajišťujeme běžný servis, odstraňujeme havárie, jsme schopni zapůjčit technologii, děláme passporty provozů a počítáme rentabilitu oprav, daří se nám zajišťovat preventivní péči na námi dodané technologie, pravidelně reportujeme. Přinesli jsme úsporu nákladů. Díky tomuto zákazníkovi jsme vybudovali funkční a spolehlivou síť servisních partnerů.

AmRest

Provozovatel zvučných řetězců rychlého občerstvení, jakými jsou KFC, Starbucks, Burger King, Pizza Hut atd.

GASTRO MACH zajištuje servis technologií HennyPenny v restauracích KFC. Dojezd do 4 hodin k hlášenému incidentu v rámci celé republiky v režimu 24/7 je výzvou, ty máme rádi, a efektivním nástrojem pro splnění očekávání zákazníka je naše moderní prostředí nástroje HelpDesk.

"Spolupráci s GASTRO MACH vidím jako velice pozitivní. Vnímám vás jako firmu, která má správné lidi na svých místech a na čem se dohodneme, to zkrátka platí. Dostupné náhradní díly, dodržování reakčních časů a díky vašemu HeplDesk(u) pro zadávání a správu servisních požadavku, jste schopni odstraňovat závady na jeden výjezd, což je super! O kvalitě poskytovaných služeb svědčí i to, že jsem prozatím nemusel řešit jedinou stížnost, nebo reklamaci na vámi poskytované služby. Jen tak dál!" Facility manager Erik Kalivoda

Bapa

Firma s dlouholetou tradicí ve výrobě hotových jídel, baget a sendvičů s rozvozem po celé České a Slovenské republice.

Ve výrobním závodě v Hněvotíně u Olomouce se specializují na výrovu hotových jídel a svou každodenní tvrdou práci v nepřetržitém provozu odvádí míchací kotle METOS, mimo jiné díky preventivní servisní péči.

dominos

Světoznámá síť pro milovníky pizzy.

Pro nás náročný zákazník na území České a Slovenské republiky, protože se servisně staráme o nosnou technologii, pece XLT. Prevence, prevence, prevence…

Naše unikátní metoda ZIPKA

Přesvědčte se, jak to děláme.

Zákazníci nám důvěřují

Podívejte se, co o nás říkají

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni? Poradíme!    Přihlášení k odběru novinek

    Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.