AKTUALITY A NOVINKY

Stále se něco děje

MULTIWASHER: poprvé v Česku

Gastro Mach spojilo síly s partnerskou firmou IRS Tech Services a pro obchodní řetězec Albert jsme společně realizovali dodávku a instalaci vůbec první velkokapacitní myčky nádobí MULTIWASHER v Česku.

Vedení společnosti Albert, provozující síť známých supermarketů, se dlouhodobě zabývalo problematikou mytí provozního nádobí. Zejména se jedná o plechy, nádoby, formy na chleby, nákupní košíky a další vybavení každodenní potřeby v jednotlivých prodejnách. Hledal se efektivní způsob, jak centrálně zajistit svoz, mytí a zpětnou distribuci, ale především na stole ležela hlavní otázka – jaká zařízení dokáží úsporně umýt tak velké množství zapečeného a špinavého nádobí? Hlavní kritéria při těchto analýzách jsou vždy stejná:

  • náročnost na el. energie
  • náklady na spotřebu vody
  • náklady na personál
  • časová náročnost
  • kvalita mytí a hygiena

Pokud někdo intenzivně hledá řešení, zpravidla ho najde. Naším řešením byl MULTIWASHER z produkce portugalského výrobce SOMENGIL. První kontakt jsme s nimi učinili již v roce 2019 na veletrhu HOST v Miláně. Od té doby jsme byli v úzkém kontaktu a připravovali jsme vstup této značky do Česka, které by tak rozšířilo mapu více než dvacet zemí, kde už je tento unikátní mycí systém instalován.

Albert v roce 2021 po opakovaných analýzách, včetně referenčních návštěv v Portugalsku, učinil konečné rozhodnutí: v pražském distribučním centru v Klecanech a pro moravskou oblast v Olomouci vzniknou dvě velké umývárny s instalací myček MULTIWASHER.

První montáž proběhla na začátku února 2022 v Klecanech u Prahy. Podívejte se na pár fotek z akce:

Druhá instalace bude následovat na jaře 2022 v Olomouci. Po necelém měsíci provozu přicházejí z Albertu pozitivní hodnocení výsledku mytí a spokojenost s celým systémem panuje nejen u vedení společnosti, ale také mezi řadovým personálem, který pracuje s myčkou Multiwasher.

Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na vstupní video k problematice velkokapacitního mytí pro provozy se stovkami gastronádob a hrnců:

A nebo navštivte stránky výrobce MULTIWASHER, kde zjistíte další informace o tomto mycím systému:

multiwasher

Mohlo by vás zajímat

Naše unikátní metoda ZIPKA

Přesvědčte se, jak to děláme.

Zákazníci nám důvěřují

Podívejte se, co o nás říkají

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni? Poradíme!    Přihlášení k odběru novinek

    Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.