AKTUALITY A NOVINKY

Stále se něco děje

Poprvé v Česku: pec Woodstone

aneb … Woodstone se odstěhoval do Humpolce!

Kdo nás už poznal, dobře ví, že Gastro Mach si zakládá na velmi individuálním přístupu k realizaci požadavků a nebojíme se nových věcí. V kombinaci s faktem, že zastupujeme ty nejkvalitnější značky v oboru technologií pro gastro, vznikají netušené možnosti.

Pivovar Bernard měl specifické zadání.  Pro nově vznikající zákaznické centrum ve svém domovském městě Humpolci chtěl vytipovat, doporučit a instalovat jedinečnou atraktivní designovou pec vhodnou k přípravě skvělých jídel.  „Museli jsme přijít s něčím doslova ikonickým. Po detailní analýze požadavků jsme doporučili světově uznávanou americkou pec Woodstone,“ říká ke vzniku tohoto projektu Libor Halas, obchodní manažer Gastro Mach.

V západní Evropě, a zejména v Anglii je tato značka naprostý fenomén. Se zástupci Bernardu jsme se vypravili do Londýna a navštívili místa, ve kterých jsou pece Woodstone srdcem restaurace.

Pec se vyrobila na zakázku podle přesné specifikace a technického zadání Dopravit 3 tuny těžké zařízení zhruba devět tisíc kilometrů ze západu USA do 4. patra zákaznického centra v Humpolci byla opravdová výzva. Jedinou možností, jak dostat pec na místo instalace, bylo jeřábem otvorem  ve střeše.

Podívejte se na video:

Mohlo by vás zajímat

Naše unikátní metoda ZIPKA

Přesvědčte se, jak to děláme.

Zákazníci nám důvěřují

Podívejte se, co o nás říkají

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

Přihlášení k odběru novinek

Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.