AKTUALITY A NOVINKY

Stále se něco děje

Pizza Academy v Kralupech

Společnost Bidfood pořádá ve svém Gastrostudiu v Kralupech nad Vltavou jedinečný seminář o přípravě pravé italské pizzy. V úterý 2. 11. a ve středu 3. 11. je možné volit ze tří časových bloků. Zájemci o účast se mohou hlásit na email: patricie.neumannova@bidfood.cz.

Seminářem budou provázet BARBORA ŠANTOROVÁ, specialistka na italské výrobky z Bidfood ČR, a italský Pizza Maestro FEDERICO PERRONE. Dozvíte se mnoho užitečných informací, jak pracovat s italskou moukou na pizzu, vyzkoušíte si práci s těstem, přípravu pizzy a dalších specialit z vybraných italských surovin. Kurz připravuje Bidfood ve spolupráci se svým italským dodavatelem, společností Molini Pivetti, která je jedním z největších producentů mouky na pizzu v Itálii.

A co s tím máme společného my z Gastro Mach? Správná otázka. Veškeré postupy a produkce na této Pizza Academy budou předváděny na námi dodávaných zařízeních, včetně dominantní italské krásky – pizza pece MORELLO FORNI.

TERMÍNY:

Úterý 2.11.2021 9:30 – 12:00

Úterý 2.11.2021 13:30 – 16:00

Středa 3.11.2021 10:00 – 12:30

Mohlo by vás zajímat

MULTIWASHER: poprvé v Česku

Gastro Mach spojilo síly s partnerskou firmou IRS Tech Services a pro obchodní řetězec Albert jsme společně realizovali dodávku a instalaci vůbec první velkokapacitní myčky nádobí MULTIWASHER v Česku. Vedení

Pokračovat ve čtení >
multiwasher

PŘÍPRAVA NA BUDOUCNOST UŽ DNES

6 DŮVODŮ, PROČ BYSTE SI MĚLI ZKONTROLOVAT PROCES PRŮMYSLOVÉHO MYTÍ Navzdory pandemii organizace po celém světě přezkoumávají procesy průmyslového mytí. Proč?Během pandemie překvapila svět gastronomických služeb zpráva. S cílem snížit

Pokračovat ve čtení >

Naše unikátní metoda ZIPKA

Přesvědčte se, jak to děláme.

Zákazníci nám důvěřují

Podívejte se, co o nás říkají

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

Přihlášení k odběru novinek

Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.