ORVED

Nadpřirozená síla ve vaší kuchyni

OBJEVTE SVĚT VZDUCHOPRÁZDNA ...

Představte si, o kolik více času byste mohli věnovat svým receptům, pokud byste mohli určité základní operace zrychlit nebo zjednodušit. Dnes je to možné díky chytrým programům strojů značky ORVED.

Špičkový italský výrobce ORVED již téměř čtyřicet let pracuje na inovaci gastronomických postupů vývojem a výrobou nejlepších baliček pro vakuovou konzervaci a vaření sous-vide. 

Ve svých vakuových technologiích se ORVED vždy snažil zachytit moderní trendy a daří se mu to i v současnosti. Důsledně přitom dbá na hlavní princip, kterým je úspora času a nákladů, ovšem při zachování nejvyšší technologické náročnosti.

...A UDRŽITELNOSTI V GASTRONOMII

V ORVED jsme byli vždy zavázáni hledat výhodná řešení pro svět cateringu a zároveň zajistit udržitelnost pro naši planetu. Vakuová technologie je obojí, protože znamená možnost uvařit zdravé a chutné jídlo, bez odpadu je zabalit a déle uchovat, pomocí strojů s nízkým dopadem a recyklovatelných nebo kompostovatelných sáčků.

Gastro Mach jako český distributor vakuových a balicích technologií ORVED poskytne nezávaznou konzultaci k volbě správného zařízení pro vaši potřebu.

Produkty

VAKUOVÉ VAŘENÍ

SOUS-VIDE

Objevte ORVED SV Thermo pro moderní kulinářskou metodu vaření Sous-Vide, která zahrnuje vaření potravin v uzavřeném sáčku nebo nádobě pod vakuem, a to v přesně kontrolované teplotní lázni.
Více detailů

VAKUOVÉ BALENÍ

VAKUOVÉ BALICÍ STROJE

Bohatý výběr komorových vakuových balicích strojů ORVED od menších stolních modelů, až po velké stojanové stroje. Vybírejte z produktů řady CUISSON, BRIGHT, IDEA, EVOX nebo VM
Více detailů

HI-LINE

ZPRACOVÁNÍ A PŘÍPRAVA SUROVIN

Vrchol sortimentu firmy ORVED představuje exkluzivní řada HI-LINE
Více detailů

VAKUOVÉ UCHOVÁVÁNÍ

VAKUOVÉ SÁČKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Široký výběr rozměrů kvalitních vakuových sáčků.
Více detailů

Výrobci

Kontaktujte nás

Osobní údaje budou zpracovány v souladu
se zásadami zpracování osobních údajů.

Hledáte vhodné řešení pro vaši kuchyni?

Přihlášení k odběru novinek

Každý měsíc od nás obdržíte e-mail plný novinek, informací a trendů v oboru kuchyňských technologií.